Kurumsal

KURULUŞ PROFİLİ


Plastik ve Aydınlatma Malz.San.Tic.Ltd.Şti bir Özkent Elektrik kuruluşu olarak 2013 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Özkent Elektrik firmamız 35 yılı aşan pazarlama faaliyeti boyunca sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Bu heyecanla elektrik sektöründeki hızlı gelişmeler doğrultusunda PE Eletrik Tesisat Borularını Özhan Plastik adı altında üretmeye başlamış ve yabancı olmadığı Elektrik sektörüne imalat yaparak hızlı bir giriş yapmıştır. 2011 yılında Kayseri O.S.BöIgesindeki Fabrika arsasına 3000 m2 kapalı ve 2000 m2 açık alan inşa ederek faaliyetlerine devam eden Ozkent Elektrik , Ozhan Plastik firması için gerekli olan fabrika alanı,makine parkurunu kurmuş ve üretimini belgelendirmiştir.

Özhan Plastik yeni kurulan bir isletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Plastik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı , hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Özhan Plastik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür eder